Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

W ciągu maksymałnie 2 tygodni sprowadzimy dla państwa tkaniny z Włoch pod zamówienie. Każde ilości, zaczynając od 50 metrów z artykułu.


Jak działamy?

6 Prostych kroków przy sprowadzeniu taknin pod zamówienie

1. Określenie zapotrzebowania na materiały

Najpierw musimy wiedzieć na jakie materiały jest zapotszeboenie oraz określenie ilości metrów. (np. Biała satyna jedwabna w ilości 50-100 metów)

2. Poszukiwanie odpowiednich materiałów

Drugim etapem jest poszukiwanie odpowiednich materiałów. Po jego zakończeniu otszymają państwo informacje o dostępnych materiałach, iłościach oraz cenach.

3. Otrzymanie próbek materiałów

Na tym etapie dostarczamy próbki wybranych materałów rozmiarem okolo 10cm x 15 cm. Oraz dokonujemy wstępnej rezerwacji materialów, aby zapewnić dostępnośc do momentu realizacji zamóweinia.

4. Wpłata zaliczki

Czwartym etapem jest wpłata zaliczki na sprowadzenie materiałów. Kwota zaliczki załezy od rodzaju materiałów oraz wielkośći zamówienia. Za zwyczaj wynośi ona około 25% wartości zamówienia.

5. Realizacja zamówienia

Po otrzymaniu zaliczki w etapie czwartym, przystąpiemy do realizacji zamówienia. Materiały są dokładnie mieżone oraz sprawdzane. Wraz z kompketoweaniem zamóienia jest możliwość do zamówienia dodatkowych próbek innych materialów.

6. Import materiałów i dostawa

Ostatnim etapem jest import materiałów do naszego magazynu w Warszawie. Materiały bedą dostępne do odbiory odrazu po ich sprowadzeniu, lub dostarczone najpózniej w następnym dniu roboczym.

Często zadawane pytania

Za zwyczaj większość zamówień jest realizowanie w ciągu 2 tygodni od momentu zgłoszenia zapotrzebowania.

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password